Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az EFEB e-learningen, a...

Az EFEB e-learningen, a modulzáró vizsgán az önellenörző kérdések közül lesz a vizsga?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 15:32
 1/8 anonim válasza:
Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, de nem, legalábbis azon a tanfolyamon, amit én végeztem náluk, más kérdések voltak a modulzárónál, mint a sima önellenőrző teszteknél.
2020. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
TB es Bérügy...
2020. aug. 12. 14:57
 3/8 anonim válasza:
Én nem erre "jártam", de szerintem az összesnél úgy vannak megcsinálva a vizsgakérdések, hogy ne egyezzenek az önellenőrző teszt kérdéseivel, mert az úgy túl könnyű lenne, az ember felírná magának az összeset, és onnan kipuskázná a vizsgán. Viszont nagyon hasonló kaliberűek a kérdések, szóval ha mennek a tesztek, tuti, hogy a vizsga is menni fog.
2020. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Bocsi, hogy idepofátlankodok, én is a tb és bérügyet kezdtem most náluk. Valaki tudna segíteni? Meddig kell a modulzárót megcsinálni? Még sehol se vagyok a tanulással, 2 hete kezdtem a tanfolyamot, de már kidobta a modulzárót 😱 és ha az nem sikerül,akkor mi történik? Még nem merek rámenni, még tanulnom kell rá.

A vizsga egyébként nehéz volt kérdező? Sikerült?

2020. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én egyszer elrontottam egy modulzárót, be kellet fizetni 1500 Ft-ot, és újra lehetett próbálni. (De ez nem tb és bérügy volt.)
2020. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló!


A modulzáró vizsgáim sikerültek. Számíthatol sok számolós feladatra ami nekem kicsit nehéz volt és tippeltem. De szerencsére elsőre átmentem. Modulzáró vizsgát még konzultáció előtt kell elvégezni azt mondják. De a konzultáción volt valaki aki részt vett modulzáró vizsga nélkül is. Ugyhogy ez nekem nem teljesen tiszta.. ha nem sikerül akkor ne ijedj meg mert 3 lehetőséged van újra próbálni ami díjmentes. Sok sikert kívánok! Menni fog!

2021. jan. 1. 11:29
 7/8 anonim válasza:

Kedves 5-ös!


A modulzáró amit újra megírtál ugyanazokat a kérdéseket tartalmazta mint az előző vagy más volt a kérdés sor?

2021. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Volt benne új is, de a tíz kérdésből min. négy-öt ugyanaz volt, mint az előzőnél.
2021. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!