Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Frissdiplomások, hol kerestek...

Frissdiplomások, hol kerestek állást?

Figyelt kérdés

Milyen oldalon keresődtök és milyen állásokat kerestek? Én már nagyon kivagyok, hogy nem találok semmit.

Nyelvszakot végeztem (orosz), de alig van olyan, ahol kéne a nyelvtudás... Milyen munkát ajánlotok? (Lidl/Aldi/raktároson kívül)


2020. aug. 6. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az orosz nyelvel most befuthatsz tolmácsnak is mert egyre több helyre vesznek fel ukrán munkásokat és kell valaki aki fordít feléjük.
2020. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Én a cégek karrier oldalait szoktam nézegetni, a nagyobbaknak mind van. Ezen kívül be vagyok regisztrálva minden nagyobb álláskereső portálra, pl a frissdiplomás, a professia, stb. illetve ott vannak még az állásbörzék(hvg,bme,elte). Egyébként nyelvszakkal szerintem sokan az ilyen helpdesk telefonálgatós, probléma megoldós állásokat szokták megcsípni. Vagy tanítanak (magánórák).
2020. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!