Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki egyszer már otthagyt...

Ha valaki egyszer már otthagyta fél év után az egyetemet, és utána jelentkezne egy másik szakra, ami szintén nem jön be, akkor ott lehet hagyni fél év után ugyanúgy, vagy akkor már fizetni kellene?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy anno felvettek egy államilag támogatott képzésre, de időközben rájöttem, hogy nem fog menni, ezért fél év után kiléptem, hogy ugye ne kelljen fizetnem. Ezután elvégeztem egy teljesen más szakot, amire szintén államilag támogatottan vettek fel (6 államilag támogatott félévem használtam így el). Most jelentkeznék megint egy hasonló szakra ami szintén érdekel, ami lehetséges, hogy magas lesz nekem, viszont szeretném megpróbálni. Ha viszont mégsem menne, akkor otthagyhatnám fél év múlva mint az elsőt fizetési kötelezettség nélkül vagy ez kétszer nem lehetséges?

2020. aug. 6. 22:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!