Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemhez ez a laptop? Ti...

Egyetemhez ez a laptop? Ti megrendelnétek?

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 10. 04:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Én nem. Nekem volt olcsó Asusom és az évek alatt szó szerint szétesett. Nem voltam vele egyedül. Ha nem tellik 300 ezer körüli laptopra, akkor inkább használt üzletit ajánlok.
2020. aug. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ mire használod. Én nem vettem anno egyetemre újat, még gimi alatt kaptam egyet kb. 120 ezer volt és tökéletes volt.
2020. aug. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Beadandók megírására, anyag keresésére az interneten, esetleg egy kis film-videó nézésére.. tehát semmi extrát nem csinálnék rajta, a játékokból már kinőttem, de a szemem miatt egyébként sem engedhetném meg magamnak..
2020. aug. 10. 07:21
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen jó, egyetemen adnak/lehet olcsóbban venni windowst?
2020. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekem Asus S14em van már évek óta!

Imádom. Nagyon sokszor viszem magamra egyetemre is mert néhány órán jobb gépelni.

Előtte is Asusom volt, az már 8-9 éves de a mai napig működik

2020. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
* magammal
2020. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%

#4 nem adnak ingyen windowst, legalábbis Szegeden az SZTE progtervezo informatikus szakon. Gondolom máshol se fognak.


Ez egy jó laptop a specifikációk alapján. Az említett felhasználási területre simán megvenném. Annyit érdemes figyelembe venni, hogy nem Windows operációs rendszer van rajta.

2020. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is VivoBookom van. Csak más típus.

Igazából nagyon jó gép, elég gyors, nagy tárhelye van.

Alapból rajta van a Libre Office, amit egyszerű használni, de mégse Word, bár nem tudom, hogy futtatná-e, mert letöltött játékot nem tud futtatni.


Szóval a fenti válaszodban leírtakhoz kitűnően működik. Játékhoz viszont nem ajánlom.


De azért keress más típust inkább, mert ha külső program kell, nem 100%,hogy lejátsza,vagy megnyitja(alap dokumentumokat meg nyit, de nem biztos, hogy zip fájlokat kinyit hozzávaló program nélkül-amit a gép áruházában lehet keresni, ha van hozzá illő).

2020. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: egy ismerősünk tud rá formázni/ tenni (?) Windows 10 operációs rendszert. Gondolom akkor rá tudjuk majd telepíteni Microsoft word -öt és társait.

Én úgy tudom önmagában a freedos semmit sem ér.

2020. aug. 10. 08:11
 10/16 A kérdező kommentje:
Tehát, hogy a freedos nem operációs rendszer... (??)
2020. aug. 10. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!