Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégium helyett milyen...

Kollégium helyett milyen opciók vannak Budapesten?

Figyelt kérdés

Idén leszek első éves a Semmelweisen és nagy esély van rá hogy nem vesznek fel kollégiumba, albérletre pedig nem lesz pénzem.



Szeptembertől csak diákhitelből fogom tudni fizetni a kiadásaimat illetve abból a kis pénzből ami a 3 hónapos nyári munkám után megmarad.



Öneltartóként jelölöm magam az adatlapon és mivel dolgoztam 3 hónapot a nyáron (nem diákmunka) ezért ugye ezt is fel kell tüntetni, és mivel meghaladja a 80.000 forintot a fizetésem ezért automatikusan több mint -10 ponttal fogok indítani.


Így lehetséges hogy nem vesznek fel koliba, az albérletre pedig nincs pénzem.


Tudtok esetleg olyan kolikat amelyekbe külsősök is jelentkezhetnek? Illetve bármi más ötletet is szívesen meghallgatok.



2020. aug. 11. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Magánkollégium.
2020. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző 3 hónap jövedelemigazolása arra szolgál, hogy rálátása legyen a kollégiumi felvételi bizottságnak a következő szemesztered anyagi helyzetére. Ha ez csak egy nyári munka volt és az egyetem elkezdésekor már nem dolgozol abban a munkakörben, én nem írnám be bevételként (persze érdemes lenne megkérdezni erről egy illetékest).
2020. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!