Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lesz valami ebből a hibrid...

Lesz valami ebből a hibrid oktatásból?

Figyelt kérdés

Pár napja erről volt szó, hogy szeptembertől egy héten 3 napot, következő héten 2 napot kell csak bejárni.


Remélem így lesz, vagy egyáltalán be se kelljen járni. Én csak támogatom! Ahogy az osztályom, az évfolyam és az összes tanárunk!


Tökéletes szervezés. felsőoktatának szól csak!

Az összes tanárom azt mondja, hogy egy álom volt digitálisan tanítani. Diákoknak főleg.



Tehát akik általános iskolások azok minden nap bemennek normálisan, de azok akiknek nincs szükségük rá felesleges.

A jobb tanulóknak megugrott az átlaguk, a közepeseknek maradt közepes.

Mindenkinek csak kedvez!


Ez tapasztalat! Mindig mindenki mindenkit elért, mindenki tartotta a határidőket. a tanár diák kap csolat állandó volt.

Az ofőm minden egyes óráján azt szajkózta nekünk, hogy bárcsak így maradna. Hogy ne kelljen bejárni folyamatosan. Attól mgé neki az iskolában kell lennie sokat...


2020. aug. 14. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire tetszik az otthon tanulás, akkor kérj egyéni tanrendet!
2020. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nagyon rossz volt főleg azért mert a tanárok nem tanítottak rendesen csak megmondták mit csináljunk és lesz@rták hogy tudod-e egyáltalán egyedül.
2020. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2: ez mindig is a Te dolgod volt. bocsi.

1: nem lehet. ahhoz komoly betegség kén. amit meg háát nehéz szerezni. (agyit)


A mi tanáraink is. kiadták a feladatot és leléptek. Mindenki tudta. egy tz-t a suliban írtunk, ahol ugye lehetetlen a puskázás. Mindenkinek sooookkal jobb lett, mint nomrál tanítás alatt.

2020. aug. 14. 23:37
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Én nagyon sok embertől halottam hogy utálták ezt a távoktatást a legtöbb tanár nem is oktatott ezért drasztikus szinten romlott a tanulók tudása és rosszabb jegyeket szereztek.

Ha ilyen lesz a mostani tanévben is a távoktatás akkor az egyenlő lesz a nullával mert a tanárok ezt úgy mondottan fizetett üdülésként fogták fel tisztelett a kivételnek és nem oktaták őket sehogy.

2020. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4: az teljesen más dolog. Gondolom nem top 10-es iskola volt :D

amit azok a tanárok csináltak, akikről beszélsz az törvénytelen. a diákoknak joguk lett volna szóli a dirinek, hogy cselekedjen..


Én csak a tapasztalataimat osztom meg. Tapasztaltam, hogy a tanárok sokkal odafigyelőbbek, egyszerre sokkal, de sokkal több dologra tudtak figyelni.

Bárkinek bármi kérdése volt nem kellett sorbanállni a szünetben. írtunk neki oszt cső. Aztán válaszolt amikor tudott...

Ezt konkrétan a matektanárom mondta: Olyan jó, hogy nem kell mindent azonnal. pl válaszolni a személyesen feltett kérdésekre.. Ha ráérek válaszolok, úgyis otthon van mindenki.

És bevált. Egy ember nem volt aki panaszkodott volna.


11.-es leszek most szeptembertől.

2020. aug. 15. 00:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Én igazából azért preferálom ezt az oktatási formát, mert 8. usztály után lenne csak. 8. és az alatt pedig mindenki bejárna. A szülőknek is jó lenne, mert nincs otthon a gyerek. a "nagyobbak" a felsőoktatásban pedig úgyis maguktól tanulnak. Tanár ide vagy oda. Magadtól kell felkészüljél a vizsgára.
2020. aug. 15. 00:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már nagyon sok kérdésnél kifejtettem a véleményemet erről. Oké, hogy a te sulidban ez ilyen jól működött, örülök neki, de sok másik iskolában katasztrófa volt a tanároknak és a diákoknak egyaránt. Háromszor annyi házi, magyarázatok mellőzése, kétertelmű feladatmegfogalmazások, amikor a csoportban próbáltuk kisilabizálni, mi a franc is most a házi, tizenhat oldalas törileckék napiszinten és tucatnyi leellenőrizetlen feladat, amiket jóformán akár meg se kellett volna csinálnunk, ja, meg háziírás mellett magyarázzam még el a barátoknak az anyagot, mert a tanárnak ideje se volt rá, a netes videók bonyolultan fogalmaznak, ők meg nem értik. Jó pár pontot buktam matekérettségin emiatt, és nem kettő-háromról, hanem legalább tíz pontról beszélek, mert az adott anyag után hiába kutattam másfél-két órát a neten, még így se sikerült megértenem.

Minden ember, akivel találkozok, azt mondja, sz@r volt és nem kéri vissza. Ezzel maximálisan egyet értek. Idén kezdek okj-n, szeretnék normáisan tanulni végre, elegem van a bezártságból és a több hónapos itthonléttől. Egyszerűen utálom.

2020. aug. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"A jobb tanulóknak megugrott az átlaguk"

Vajon miért? Ez annyira átlátszó, nyilván hazai terepen legyőzhetetlen vagy.

2020. aug. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!