Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy fog kinézni egy levelezős...

Hogy fog kinézni egy levelezős egyetemi képzésben a hibrid félév? Csak online előadás lesz-vagyis kuka ez a félév is?

Figyelt kérdés

Olvasom, az egyetemek a vírus miatt hibrid félévre készülnek. Vagyis semmilyen előadás nem lesz, csak online, és max a gyak órák és szemináriumok lesznek szigorított feltételekkel.

Na most én levelezős vagyok. Nekem semmiféle szeminárium és gyak nincs, csak előadás blokkosítva.

És ez mind elmarad ill online lesz csak....


Akkor ez a félév is ugyanolyan semmitérő lószar lesz mint az előző?

Online előadás az mi??? mese habbal. Ennyi erővel youtube oktatóvideót is nézhetnék.

És mindezért 300.000/ félévet kell perkálni. Mert online előadás ide vagy oda azért perkálni azt kell de pontosan ám!!

Komolyan lehet otthagyom az egészet a p****csába.


2020. júl. 30. 18:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Ha neked ez nem felel meg, menj passzívra!

Nekem a hangalámondásos diasorok SOKKAL többet értek, mint amikor be kellett járni. Én abszolút a hibrid vagy teljesen digitális oktatás mellett vagyok, pedig elvileg sok gyakorlatot igénylő szakra járok. Mondjuk nálunk jól megoldották a digitális félévet, még a gyakorlatokat is elég jól sikerült pótolni.

2020. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Ahol csak ülsz és hallgatod, édesmindegy, hogy bent ülsz-e vagy a gép előtt. De passziválhatsz is egy évet, aztán jövőre hátha már lesz gyógyszer, így nem lesznek korlátozások.
2020. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%
Nem úgy volt, hogy az előző félévben elengedték a tandíjat?
2020. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk több konzultáció is meg volt tartva teams-en élőben, simán végigtolták a 4-5 órás előadást a tanárok. Még jobb is volt, nem voltak közbeszólások, jobban lehetett figyelni.
2020. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"Még jobb is volt, nem voltak közbeszólások, jobban lehetett figyelni."


Hát akkor ez a jövő útja zárjuk be az egyetemeket végleg nem kell épület nem kell rezsi fűtés személyzet őrzés takarítás akkor semmi se kell, kap mindenki egy dara laptopot és azon "tolja"....


Hát ha ez kell!

Csak ez az én szememben VICC kategória. úgy ahogy van.

2020. júl. 31. 08:58
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Bár ez már nagyon OFF, tényleg "be lehetne zárni" egy nagy részét az egyetemeknek, mert előadásokon ülni 90%-ban felesleges. Olvasni már megtanultam 4-5 évesen, szöveget értelmezni is tudok.

Online előadás + konzultáció + ÉRDEMLEGES gyakorlatok: erről kellene az egyetemeknek szólnia!

2020. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szükség van a rendes előadásokra, konzultációkra... de van olyan, ahol baromira elég a tanárt hallgatni, nézni a táblát, jegyzetelni. Na, ez simán mehetne online is, akár felvételről is.
2020. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

" de van olyan, ahol baromira elég a tanárt hallgatni, nézni a táblát, jegyzetelni."


Ha van ilyen akkor azt a tanárt azonnal ki kell rúgni a tárgyat meg meg kell szüntetni. de azonnal! mert ahol annyi elég hogy bámulok és jegyzetelek az mese habbal akkor , az nem tárgy, az egy semmi!

2020. júl. 31. 13:01
 9/24 anonim ***** válasza:
"Ha van ilyen akkor azt a tanárt azonnal ki kell rúgni a tárgyat meg meg kell szüntetni. de azonnal! mert ahol annyi elég hogy bámulok és jegyzetelek az mese habbal akkor , az nem tárgy, az egy semmi!" - mégis, te hova jársz? Mert én már nem az első szakomon vagyok, de a tárgyaim 90%-át ez jellemezte, akárhol is voltam:(
2020. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A tárgyak 90% ilyen. Egyénileg kell megtanulni, könyvekből, netről, videóról.

A tanár esetleg hozzá tesz ezt azt az előadáson és meghatározza, h melyek a lényeges részek és a lényeges irodalmak és esetleg ad egy kész jegyzetet vagy vázlatot.

Ez mindig is így volt.

Az online oktatás könnyebb a tanárnak is és hallgatóknak is.


Ne egy frusztrált proli mondja már meg 2020ban, h nem jó a digitális oktatás, mikor vírus ide oda 10 éven belül szinte teljesen erre lesz áttérve. A vírus csak felgyorsította a folyamatot.

2020. aug. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!