Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fel lehet készülni KRESZ...

Fel lehet készülni KRESZ vizsgára 3-4 nap alatt?

Figyelt kérdés
Az a tervem, hogy keddig megtanulom a teljes KRESZ tananyagát.Igazából tegnap kezdtem el úgy igazán. Szerintetek lehetséges ennyi idő alatt megtanulni? Online tanfolyamon vagyok, de többnyire könyvből tanulok. CD t nem vettem. Viszont a Kreszteszt. Net. Hu -n csinálok feladatokat. Arról mi a véleményetek? Szerintetek osszessegeben ez elég? 19/F
2020. aug. 15. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet.
2020. aug. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha online hozzáférésed van a tananyaghoz, akkor miért nem azt használod? Mindenképp meg kell csinálnod, hiszen ha végzel vele, akkor kap az iskola igazolást, hogy sikeresen teljesítetted a tanfolyamot.

Ezen kívül az ott lévő teszt a teljes rendes kérdés adatbázist használja, naprakészen.


Amúgy átlag 15 óra alatt lehet végigmenni a tananyagon, én 2 nap alatt 11 óra alatt csináltam meg. Utána csak a teszteket nyomtam.


Kezdd el és majd látod hogy haladsz.

Amúgy nem kell aggódni, 2-3 hét lesz, mire vizsga időpontot kapsz, addig is tudsz gyakorolni.

2020. aug. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Én csak végigkattintgattam ez egészet, aztán ami a teszteknél nem volt egyértelmű, annak utána néztem.


Igaz, én már általánosban jártam KRESZ tanfolyamra. Szóval meglehet, ha már van valami kezdőtőkéd.

2020. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Nekünk még muszáj volt végigülni. A vizsga után 1 héttel vizsgáztam (hibátlanra). Napi kb. 3 órát foglalkoztam vele. Csak annyi "előképzettségem" volt, amit egy gyalogos / utas is megtanul útközben.

Szóval igen, simán lehetséges.

2020. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Simán lehetséges!! :) :) Összekapod magad menni fog!
2020. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!