Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10 nap alatt fel lehet készüln...

10 nap alatt fel lehet készülni kresz vizsgára? Tudtok nekem tesztes oldalakat vagy programokat mondani? Nehéz a vizsga?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kb. 5 éve tettem le a KRESZT, szóval még más rendszer volt, de a tanfolyam utáni első lehetséges alkalomra jelentkeztem, ami pontosan 1 héttel az öt napos tanfolyam utolsó napja után volt. Elsőként végeztem 10 perc alatt és hibátlan lett:)) Szóval igen, fel lehet készülni. Mivel nem online készültem rá, hanem lehetett venni egy oktató CD-t, sajnos jelenlegi oldalt nem tudok hozzá ajánlani.


Én úgy készültem, hogy az összes tesztet megcsináltam háromszor. Amire mindháromszor jól válaszoltam, azzal már nem foglalkoztam. Ahol hibáztam, ott egyrészt végiggondoltam, mi volt a hiba oka, másrészt azokat addig ismételgettem, amíg nem mentek háromszor egymás után hibátlanul.

A vizsga előtti nap még egyszer végigvettem az egész kérdéssort (azt hiszem, kb. 1400 kérdés volt akkoriban.)

2016. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
10 nap alatt a legtöbb vizsgára fel lehet készülni, még egyetemi szinten is. A kresz meg nem agysebészet, jó eséllyel a felét már eleve tudod.
2016. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
[link] Itt gyakorold az új vizsgakérdéseket. Én tavaly voltam, és szinte az összes kérdés ebből volt.
2016. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat !
2016. júl. 13. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!