Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Koliba hogy van közös zuhanyzó...

Koliba hogy van közös zuhanyzó lát más is és abba lehet aludni amibe szeretne ember?

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk középiskolában csak a lányoknál volt olyan elhúzos cucc, a fiúk nem kaptak, mert letépkedték. Csupaszon azért ne aludj, de pl fiúként alsó nadrágban , lányként póló-bugyi kombinációban lehet aludni. Senki nem szólt érte soha főleg, ha így nem tervezel ki menni a folyosóra.
2020. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az egyetemen a közös fürdős folyosón (mert volt, ahol volt külön, szobához tartozó) külön volt fiú és lány fürdő, 4-5 (nem emlékszem pontosan) zuhany volt egymás mellett. Ezek fallal voltak elválasztva egymástól, illetve zuhanyfüggöny is volt. Szóval fürdés közben senki nem látott senkit, de egyébként én kb. mindig egyedül fürödtem... Ez nagyon fura volt, mert azon a folyosón senkinek nem volt saját fürdője és én sem arra játszottam, hogy mikor nincs ott senki, hanem mentem amikor mentem. Na mindegy.

Aludni pedig abban alszol, amiben szeretnél. Nyilván normális keretek között, ami neked és a szobatársadnak sem kellemetlen.

2020. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én voltam koliban, ott nem volt zuhanyfüggöny, csak fal választotta el a zuhanyzókat, tehát aki belépett, az látott téged meztelenül. És a törölközőt is csak odébb lehetett felakasztani, tehát ki kellett sétálni érte.
2020. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Én olyan koliban voltam, hogy csak 3 zuhanyzón volt zuhanyfüggöny. A másik 3-ról letépték...


Amíg nem egy szál semmiben alszol, addig ok.

2020. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedíg meztelenül aludni a leg egészségesebb.

Azt is meg lehet oldani, nekem soha nem volt bajom belöle.

2020. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A mi kolinkban egyetlen helyiségből állt a zuhanyzó. Egyik oldalon végig a zuhany állások, szemközti oldalon a mosdók. Semmi fal.

Először kicsit fura volt, hogy mindenki egymás előtt meztelen, de megszoktam.

Éjjel pizsamában vagy pólóban aludtunk.

2020. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!