Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vettünk egy házat és most a...

Vettünk egy házat és most a fürdőt szeretnénk felújítani. Milyen magasságig kell csempézni a falat? Kád lesz, zuhanyzó nem.

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb az ajtó magasságáig van felcsempézve. Plafonig nem akartam, így jó mert ha zuhanyzok akkor is csak a csempét éri a víz, a falat nem fröcskölöm már össze.
2009. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a plafonig a legszebb, pláne kis fürdőszobában, mert manapság olyan szép csempéket lehet kapni amik jobban is mutatnak ha teljesen befedik a falat. És akkor csak a plafont kell lefesteni, általában fehérre.Én plafonig fogom a miénket, ha felújítjuk.
2009. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is az ajtó magaságig gondolokodom. mi is most csináljuk. nálaunk is ez a kérdés. plafonig nekem kicsit brutál.nekem szebb ha ajtóig van felrakva.
2009. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem 250-ig legalább legyen. bár nem tudom milyen a belmagasság. nálunk 270, és zuhanyzó van.
2009. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!