Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogyan készíti el a füzetét?

Ki hogyan készíti el a füzetét?

Figyelt kérdés
Úgy értem a tartalmát. Egy példa, hogy az első oldalon lesz egy idézet és egy táblázat, amibe lesznek a dolgogatok dátuma. Hátul pedig a fontosabb évszámok, szavak stb.
2020. aug. 18. 11:15
 1/5 anonim válasza:
84%
Én soha nem szoktam idézetet készíteni/fontosabb évszámoknak oldalt tartani csak írom amit kell :D
2020. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Huh?? Írom bele a jegyzeteimet, és kész...
2020. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első sor elejére "1. óra" szélére dátum.

Utolsó oldalon általában csak jegyzetek, dolgozatok dátuma, házi feladatok, vagy egyéb nem órához kapcsolódó dolgok (pl amőba)

2020. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Felsőben a magyartanárok mániája volt, hogy beletollbamondtak egy idézetet az első oldalba, ahogy a csillag megy az égen és társai, de magamtól soha eszembe nem jutna ilyesmi... :D
2020. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én katolikus suliba jártam, velünk az első oldalra felíratták hogy ‘in nomine Dei’

De magamtól sosem cifráztam a dolgokat. Dátumot írtam csak, meg tele volt firkálva, rajzolva az egész😇

2020. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!