Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diszkalkulia ilyen későn?

Diszkalkulia ilyen későn?

Figyelt kérdés

Létezik olyan hogy valakinek nagyon későn derül ki hogy ez a problémája?

Nem röhögnek ki ha én 18 évesen megyek el egy ilyen vizsgálatra ahol kideríthetik?


2010. aug. 4. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem, érettségi előtt bevett módszer ;P
2010. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát szívás mert azon már túlvagyok. Jobbat nem tudsz? :)
2010. aug. 5. 00:52
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Hehe, csak azért mondtam, mert érettségi előtt egy csomóan elmennek, akikmeg akarják úszni pl. a matek érettségit. :) Amúgy nem, nem röhögnek ki, ha komolyan érdekel. A pszichológia tanárom mondta, hogy simán lehet, hogy ekkorra "telítődik" az agyad információkkal, és egyszerűen képtelen vagy többet feldolgozni. Szóval a diszkalkuliát nem úgy kell elképzeléni, hogy mindenki, akinek van, nem tudja megkülönböztetni a kettőt a négytől, vannak különböző fokozatai, és lehet, hogy mivel nálad nem annyira durva, csak most jött elő látványosan.
2010. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy simán el tudtad volna végezni az összes osztályt beleértve az érettségit diszkalkuliával bukás nélkül. Mik a tüneteid? És miért pont most akarod megtudni?
2010. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy simán végeztem el. Valósznínűleg azárt nem buktam meg mert amúgy jótanuló vagyok és valahogy bemagoltam egy napra... És nem most jött elő már régóta vannak problémáim de senkit nem érdekelt én meg nem tudtam hogy van ilyen.
2010. aug. 5. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
De mik a tüneteid?
2010. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez inkább diszszorgalom, meg diszkitartás, ha tényleg ez a betegséged lenne, meg is buktál volna.
2010. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kegyelemkettes szerinted mennyivel jobb? Nem azt kértem hogy elemezzenek vagy itélkezzenek csak hogy válaszoljanak a kérdésemre, a többi az én dolgom!
2010. aug. 5. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
De mondom, mik a tüneteid?? Annyi erővel, amennyivel a hozzászólást beírtad, már válaszolhattál volna is. Tünetek nélkül ugyanis elég nehéz megállapítani, hogy valami fennáll-e vagy sem.
2010. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De én nem akarom hogy te megállapítsd. Majd annak elmondom aki megvizsgál vagy nem tudom hogy megy ez. Mindegy, a kérdésre kaptam választ, azt köszi! A többiek meg kötekedjenek mással, nem tudom mit zavarja őket a gondom.
2010. aug. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!