Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint kiadják...

Véleményetek szerint kiadják nyelvizsga nélkül a diplomát a járvány ideje alatt? (vagy valaha aki ezután államvizsgázik) Vagy ez csak most volt érvényes?

Figyelt kérdés
Politikai célok voltak emögött az teljesen tiszta, de ezzel az sugallják, hogy nem kell nyelvismeret... Van az egyik oldal aki azt mondja, akinek szüksége van az úgy is megtanulja, és van a másik oldal, aki azt gondolja, hogy nehogy már, ez alap lenne... Én mindkettővel egyet értek!

2020. aug. 19. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ez csak most volt igaz. Másfelől van egy alapfokú német, és egy középfokú lovári nyelvvizsgám, mind a kettő diplomához kellett csak. Egyik nyelvet sem használom a munkám során. Most a magam örömére angolt tanulgatok. Azt sem fogom használni, de legalább élvezem.
2020. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ki fogják adni aug. 31. után is egy rövid időre.

Egyre több a fertőzött és még ôsz sincs.

Ha meg lesz ellenszer, akkor már nem.

2020. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából akkor ezekután nem értem miért kell a nylevvizsga.... Nem értem miért nem lehet el törölni ezt. Sokkal több jó szakember maradna itthon. (feltételezés)
2020. aug. 21. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!