Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi ingyenes Windows...

Az egyetemi ingyenes Windows 10 operációs rendszert hol lehet igényelni?

Figyelt kérdés

BGE-re járok és egyszerűen sehol nem találok információt erről a lehetőségről, már felkutattam minden lehetséges oldalt, de nem jutottam semmire.

Akinek van valamilyen tapasztalata/információja ezzel kapcsolatban az ne tartsa magában.



2020. aug. 19. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Oktatási Hivatal - tiszta szoftver program vagy valami hasonló a neve, OM azonosító kell csak.
2020. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az ELTE-re jártam, ott adtak egy kódot, amivel egy online felületre kellett belépni és ott lehetett, akkoriban még a Win 7-et letölteni. Nem kellett kérni, automatikusan adták.
2020. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Hu ilyenről nem is hallottam még! Nagyon örülök, hogy feltetted ezt a kérdést! Mindenképp meg fofom igényelni!
2020. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én erről még nem hallottam hogy windowst is adnak ingyen csak az Office 365-ről.
2020. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Én ahogy nézem mindenhol azt írják hogy a windows csak az iskoláknak érhető el diákoknak meg csak az office csomagot adják ingyen.

De ha tényleg ingyen hozzá lehet jutni ha valaki megtalálja az oldalt megköszönném ha ide is kiírná.

2020. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
2020. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!