Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyibe kerül és hol kapható...

Mennyibe kerül és hol kapható legolcsóbban Windows10?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 05:26
 1/4 A kérdező kommentje:

Most olvastam, hogy van vmi Windows 10 kulcs. Az mi? Elég azt megvenni vagy az ugyanaz, mint a Windows 10 OS?


Légy szíves, írd meg ezt is, látod, hogy nagyon nem vagyok képben.

2020. aug. 13. 05:33
 2/4 fukapapa27 ***** válasza:
100%

Erről a címről letöltöd a Windows 10-et ISO fájlban

[link]

amit majd rá teszel egy USB kulcsra a Windows 7 USB DVD Download Tool segítségével, aztán a hardveraprón pl. itt:

[link]

vagy a hardveraprón keresel sorozat kulcsot és ha ez meg van a Windowsban rá klikk a Gépházra ott pedig a Frissítés és biztonságra ott pedig az Aktivásra és ott be írod a megvet kulcsot és kész és lett egy eredeti Windowszod pár ezer forintér!!! :)

2020. aug. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Derwer ***** válasza:
#2-höz: Amit letöltesz kicsi fájlt az MStől, az már eleve elkészíti neked a pendrive-t ha kéred, nem kell harmadik féltől se program.
2020. aug. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Igor Igorovics ***** válasza:
Én Rufust szoktam használni. Nem mindegy hogy UEFI vagy Legacy a boot, a partíciós tábla sem, és abban be lehet állítani.
2020. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!