Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulmányi Osztályon mennyi...

Tanulmányi Osztályon mennyi idő alatt készítik el az ideiglenes diákigazolványom?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenes diákot ott azonnal megcsinálják neked, maximum 15-20 percet vesz igénybe a dolog!:)
2010. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Asszem ott helyben a kezedbe nyomják (persze kell hozzá igazolványkép, asszem feltétele az előzetesen igényelt állandó diák amit még nem kaptál meg, párszáz forint)


Ja és tudja valaki, hogy kell-e hozzá iskolalátogatási meg ilyesmi, és beiratkozás előtt is lehet készíteni?

2010. aug. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Pesten fogok továbbtanulni és ugye a vonatbérlet megvételéhez kell egy ideiglenes diák. Legalábbis azt mondták. A felvételi papíron be x-eltem a diákigazolvány kérését. Arra én is kíváncsi lennék, hogy lehet-e beíratkozás előtt készíteni. Egyáltalán ilyenkor nyáron vannak a TO-n? Iskolalátogatási igazolás? Az ottani suliból, hogy bizonyítsam a TO-nak, hogy odajárok?
2010. aug. 5. 09:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző diákod okt. végéig jó, nem kell ahhoz új diákigazolvány, hogy tudj kedvezményesen utazni.
2010. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom kell, mert csak az iskola és a lakhely között kaphat 90%-os kedvezményt a MÁVon (amit ugye a diákról ellenőriznek le). Amúgy meg 50%-ot kapna, ami mégiscsak több:)
2010. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tegnap megkérdeztem a MÁV-ot és azt mondták, hogy nem fogadják el, mert csak akkor vehetem igénybe a 90%-os (Lakóhely-Iskola) közötti távot, ha van az új sulimtól diákim.
2010. aug. 5. 09:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen. Ugyanezt mondták.
2010. aug. 5. 09:31
 8/10 anonim ***** válasza:

a 90%-ot azt egyébként se a diákod miatt kapod. én is olyannal utazgatok mindenhova (nem csak egyetem és lakhely között), és nem is igényeltem diákigazolványt.


a kérdésre válaszolva egyből megcsinálák az ideiglenest. viszed a képet és max 2 perc.

2010. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok azt nem írtam, hogy 500 forintba kerül. majd a neptunon kell befizetned...
2010. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. aug. 5. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!