Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemista vagyok és a...

Egyetemista vagyok és a beiratkozáshoz kötelező a saját névre szóló bankszámlaszám. Melyik bankot válasszam?

Figyelt kérdés
Én nem fogom nagyon használni a bankszámlámat, de kénytelen vagyok csináltatni. Az a célom, hogy minél kevesebb költséggel járjon. Ti melyiknél vagytok, ill. melyiket ajánlanátok?

2020. aug. 21. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
OTP Junior számla
2020. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen erről olvastam, de mennyire éri meg? Mennyire sok a költsége? Pl. számlavezetés, meg bankautomatából való felvevés?
2020. aug. 21. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Számlavezetésre nincs költség, 1 hónapban asszem kétszer vehetsz ki pénzt ingyen, amúgy talán 253 ft. Banki átutalásnál van 235ft díj. Ennyi.
2020. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Junior éri szerintem meg a legjobban, mivel 0ft a számlavezetés, netbank és egyebek, mindez 24/25 éves korodig. Tehát egyetem végéig ingyen megúszod a cuccokat, utána meg amúgy is munkavállaláshoz majd kell ugyanúgy bankszámla, annak lesz számlavezetési díja, de mivel oda majd kapsz fizut, az elenyésző lesz.
2020. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!