Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy érné meg jobban? Hogy...

Hogy érné meg jobban? Hogy kerülnék be biztosan pszichológia szakra?

Figyelt kérdés

Biosz emeltet fogok rakni, (4,6 volt a 11.évvégi átlagom) lesz B2 angol nyelvvizsgám (már csak a szóbeli van hátra szeptemberben) és az a kérdésem, hogy Pedagógiai ismeretekből emeltezzek (a biosz mellett) vagy angolból?

Hogy érné meg jobban?

És ha a pedagógiai ismeretekből emelteznék, akkor honnan tudnám megszerezni a tételeket?

A válaszokat előre is köszönöm!


2020. aug. 21. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egy emelt és egy nagyon erős közép (plusz nyelvvizsga). Én legalábbis így csináltam, a biosz emeltem és a matek közepem is 90% fölött lett, 458 ponttal jutottam be.
2020. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így csináltam, mint az egyes. :D Igaz, én végül mást tettem első helyre, de pszichológiára is felvettek volna, szóval ajánlom.
2020. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Matekból nem vagyok jó, 4-es lettem :D nem hiszem, hogy közép szinten 90% fölött lennék belőle :D lehet még a töri közép így összejönne, de az is kérdéses.

Melyik évben kezdtétek az Egyetemet? :)

2020. aug. 21. 18:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy kerültem be annó, ahogy az első két válaszoló.

90% feletti német emelt plusz 90% feletti angol közép , plusz nyelvvizsga.

2020. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És a közép töri, matek stb. Hány százalék lett neked? :) Csak hogy be tudjam lőni kb-re, hogy mennyit kéne elérnem ahhoz, hogy bekerüljek :D
2020. aug. 21. 19:06
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

1-es vagyok, 17-ben kezdtem. Magyarból amúgy még szerintem könnyű összehozni szép eredményt. Az angolra figyelj, hogy ha be akarod számíttatni a nyelvvizsgát, akkor az emelt eredményét nem tudod.


A felvin/edulineon ki tudod számolni, hogy milyen eredményekkel mennyi pontod lenne, szerintem ha minden érettségid ötös és két tárgyból fel tudod magad húzni 90% fölé (amiből az egyik emelt), plusz megcsinálod a nyelvvizsgádat, akkor nincs miért aggódnod.

2020. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ha minden igaz fogok járni Biosz előkészítőre, ami nagyon jó és alapos, szóval remélem abból meglesz minimum a 90% :D minden tőlem telhetőt meg fogok tenni, hogy bekerüljek.

Nagyon köszönöm a válaszokat :)

2020. aug. 21. 19:49
 8/15 A kérdező kommentje:
Viszont akkor nem tanácsolnátok a pedagógiai ismeretek emelt érettségit? :D Mert akkor a "vihető" 100 pontból csak 50+28 pontom lenne, ami kicsit kevés :/
2020. aug. 21. 19:51
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 90%-os emelt angol érettségi, 90%-os emelt biológia érettségi, és 1 spanyol nyelvvizsga volt, 17-ben kezdtem az egyetemet.
2020. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Francia a második nyelvem, de még nagyon nem vagyok azon a szinten, hogy nyelvvizsgázzak belőle (sajnos) :D az iskolámban nem a legjobb a nyelvoktatás :D (de szerintem ezzel sok más gimis is így van)
2020. aug. 21. 19:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!