Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy érné meg jobban? Hogy...

Hogy érné meg jobban? Hogy kerülnék be biztosan pszichológia szakra?

Figyelt kérdés

Biosz emeltet fogok rakni, (4,6 volt a 11.évvégi átlagom) lesz B2 angol nyelvvizsgám (már csak a szóbeli van hátra szeptemberben) és az a kérdésem, hogy Pedagógiai ismeretekből emeltezzek (a biosz mellett) vagy angolból?

Hogy érné meg jobban?

És ha a pedagógiai ismeretekből emelteznék, akkor honnan tudnám megszerezni a tételeket?

A válaszokat előre is köszönöm!


2020. aug. 21. 17:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sem volt elég alapvetően az amit spanyolból kaptam, pedig nagyon rendes tanárom volt. De jártam magán órákra, és úgy sikerült egy középszintet összehozni.
2020. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én biosz+ Angol emelttel kerültem be (volt még egy felsőfokú Angol nyelvvizsgám,de az ugye már nem számított)... szerintem érdemesebb lenne azt választanod a pedagógia helyett, az emelt szint kb. egy középfokú nyelvvizsgával megegyező, arra már nem kellene olyan sokat tanulnod,csak a feladattípusokat gyakorolnod.

2020. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, így belegondolva lehet könnyebb lenne, csak félek, hogy akkor nem lenne elég pontom. Bár ha jobban belegondolok ugyanott vagyok vele, mert 2 emelt érettségi mellett, ha meg van a +50 pont (mindkettőnél) akkor már nem számít a nyelvvizsga, akkor meg már "könnyebb" lenne angolból emelteznem, főleg ha meglesz a B2 nyelvvizsgám :D


Köszönöm mindenkinek a válaszát ☺️❤️

2020. aug. 21. 22:46
 14/15 A kérdező kommentje:
De amúgy ha egy nagyon nagyon jó angol közép szintű érettségit csinálnék, akkor nem tudnám jobban biztosítani a helyemet? :D
2020. aug. 21. 23:04
 15/15 anonim ***** válasza:
A középfokú talán 27 pontot ad,az emelt meg 50et...Menj fel a felvire,--> pontszámitó kalkulátor,irogasd be a lehetőségeket,és meglátod.
2020. aug. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!