Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy zajlanak a dolgok a...

Hogy zajlanak a dolgok a pótfelvételi után?

Figyelt kérdés
Pótfelvételiztem idén, és kicsit kétségbe vagyok esve. Már mindenhol elkezdődött szinte a tárgyfelvétel, a helyek elfogytak, nekem majd minden tanárra rá kell írnom kurzus bővítés miatt? A beiratkozás teljesen külön lesz a már felvettektől?

2020. aug. 24. 23:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Azokon az egyetemeken amiket én ismerek, az elsőéveseknek az ügyintézők veszik fel a tárgyakat.
2020. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
BGE-re jelentkeztem:)
2020. aug. 25. 00:12
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez engem is érdekelne,mert én is oda jelentkeztem:/ Azért csak gondolnak a pótfelvételisekre is és marad hely mindenhol,mert ha nem akkor ne hirdették volna meg:/ Csak tavaly 20.án kihirdették mizu,most meg szinte suli kezdéskor😬
2020. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én idén végeztem Külkeren, nyugi lesz helyetek minden kötelező órára, mert annyi helyet kell legalább meghirdetniük ahányan vannak az évfolyamon. Annyi a negatívum, hogy emiatt várhatóan kevesebb opciótok lesz pl. tanárok közül vagy időpontok közül választani.
2020. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha végig csinálok egy tanárnál egy félévet, következő félévben feltudom venni másik tanárhoz azt a tárgyat? Így tanárok között lehet változtatni?
2020. aug. 25. 00:47
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetlegesen nem sikerülne, akkor persze, szabadon válthatsz.
2020. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a tesitől aggódom a legjobban,hogy esetleg egy-két sport közül lehet csak választani😬 A kolit meg esélytelennek látom,amilyen kevés férőhelyesek,de egy próbát megér.
2020. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A tesitől ne félj, kb. senki nem jár be semmire, legtöbben csak bemutatnak egy kondibérletet és arra kapnak aláírást. Ha van bármilyen sport, ami téged érdekel, akkor simán tudsz beszélni az ottani tesitanárral és ő csak örül, ha szeretnél bejárni valamire. :)
2020. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja az lemaradt, hogy *függetlenül attól, hogy mit vettél fel neptunban.
2020. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
És az mit takar, hogy ha esetleg nem sikerülne? Ha sikerül, akkor azzal a tanárral kell végig húznom minden félévet?
2020. aug. 25. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!