Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy zajlanak a dolgok a...

Hogy zajlanak a dolgok a pótfelvételi után?

Figyelt kérdés
Pótfelvételiztem idén, és kicsit kétségbe vagyok esve. Már mindenhol elkezdődött szinte a tárgyfelvétel, a helyek elfogytak, nekem majd minden tanárra rá kell írnom kurzus bővítés miatt? A beiratkozás teljesen külön lesz a már felvettektől?

2020. aug. 24. 23:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A koliba egyébként eddig elég sok embert felvettek, bár nem tudom, hogy most covid miatt milyen szabályozások lesznek. Kövi években viszont pl. diákszervezeti tagsággal és jó átlaggal tudod növelni az esélyeid. Plusz, ha jóba vagy az ottani KoB-osokkal végképp nyert ügy
2020. aug. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy. Egyetemen tárgyak vannak és minden tanár csak bizonyos tárgyakért felel. Ezt arra értettem, ha nem sikerül egy adott tárgy, akkor azt a következő félévek valamelyikében kell újratenned és ekkor új tanárt választhatsz. Ha viszont sikerül az adott tárgy, akkor értelemszerűen nem kell újra felvenned az adott kurzust. Az hogy a többi tárgyhoz milyen tanárhoz veszed fel az órát ez ettől független. Minden tárgyhoz te döntesz az oktatóról a felsorolt emberek közül. Nyilván lesznek olyan tárgyak, amiket majd csak 1 emberhez lehet felvenni, de a legtöbb tárgynál azért többen vannak, bár ez is félév függő.
2020. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Jaaa, így már értem. Nagyon szépen köszönöm!
2020. aug. 25. 01:10
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, hajrá!
2020. aug. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ma délben megkaptam az SMS-t a felvitől, hogy elértem a ponthatárt. Tudja esetleg valaki, hogy az egyetem mikor küldi ki az emaileket a további teendőkkel/Neptun kóddal? Elég sok még a teendő, a tanév viszont nemsoká elkezdődik...
2020. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Remélem holnap,de én az emailben reménykedem,hogy az még ma meg jön,mert rohadtul kéne az a kód,mert a Neptun sokaknál lefagy meg szórakozik:/
2020. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hívjátok fel a HSZO-t és kérdezzetek rá, az a biztos. De egyébként a napokban várható. A személyes beiratkozás pedig mindenkinek szeptemberben lesz.
2020. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Már nem rég küldtek nekem Neptun kódot,csak jelszó nincs hozzá😂
2020. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hello! Én is pótfelvis vagyok, (SZTE) és én még semmit nem kaptam emailben, se neptun felhasználónév, se jelszó, és nem igazán tudom most mi a teendő, de remélem holnap tényleg küldenek valamit :/ ráadásul levelezőn leszek, szóval jó lenne ha időben tudnám mikor kell majd bemenni, beiratkozás stb miatt
2020. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!