Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a legextrémebb hely...

Mi volt a legextrémebb hely ahol eddig házit írtatok?

Figyelt kérdés

Én írtam már:

- magyar házit otthon az almafa tetején (6.-ban)

- földrajz házit otthon a nyárikonyha tetején (Könnyen ki lehet menni oda, mert kicsi a tető dőlésszöge, és elvileg erkély készült oda, de végül nem lett belőle semmi) (4.-ben)

- matek házit a városi parkban reggel (10.-ben)

- angol házit reggel a buszon (12.-ben)



2020. aug. 25. 13:55
 1/7 Ismeretlen777 ***** válasza:
94%
Én sokszor irtam a wcben házit vagy néha órán irtam meg az összes házit amit feladtak arra a napra, nekem annyira nem voltak extrém esetek.
2020. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én is írtam már fán. Buszon, wcben, suli előtt meg szinte mindennapos volt mikor már csak másoltam😅 de olyan is volt hogy órán írtam meg ellenőrzés közben
2020. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Tesi óra ideje alatt a lány öltözőben írtam a házikat/tételeket. (Gyógytesis voltam, hogy heti -5 órám volt, de az épületben bent kellett lennem kötelezően :c)


Ami extrém inkább az, hogy 10. osztályban DÖK-ös jutalom kirándulos voltam a Sobri Jóska kalandparkban és az osztálytársaim felhívtak, hogy tudnák-e nekik segíteni. Míg fürdőtem a tóban addig mondtam a matek házik megoldásait. Szegények nagyon buták matekból, így 25 percbe tellett, hogy leírják. XD Ha azt mondtam, hogy ,,írjátok oda, hogy magasság tétel alapján" a válasz az volt, hogy ,,ez valami emelt matekos cucc?" (Egyedüli emelt matekos voltam az egész iskolában, így mindig ezzel jöttek, ha valami olyant mondtam amit nem ismertek pl zérushely)

2020. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
WC-ben, órán. Mielőtt megnézte a tanár, és hozzám ért megcsináltam félkészre, mert arra már nem járt egyes. De olyan is volt, hogy becsengetés előtt két perccel, vagy előző órán készültem a következőre, mert a gimis óráim nagy részét töltelék szar tárgyak tették ki, amiken ezt simán meglehetett csinálni.
2020. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Iskolapadban. Én iskolán kívül még sosem írtam házit. Mi mindig annyit kaptunk, hogy meg tudtam csinálni a következő órán vagy még a szünetben. Most az egyetemen már kellett itthon "házit" csinálnom, de ezeknek a jellege már nagyon más (előadásra felkészülés, példatár feladatainak megoldása (mert abból kérdeztek ZH-n), most meg a távoktatás alatti feladatok voltak).
2020. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Metró 😂
2020. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vonaton, buszmegállóban, WC-ben, öltözőben, kukák közé bújva, boltban, az utcán egy padon ülve, az ágy alatt, egy fára felmászva, egyszer pedig sátorban. :D

Mindig is lusta gyerek voltam, szerettem az utolsó pillanatig halogatni a feladataim elkészítését.

Emiatt gyakran kellett furcsa helyeken leckét írnom.

2020. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!