Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi volt a legextrémebb hely,...

Mi volt a legextrémebb hely, ahol levetted a magassarkúdat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még ezeket a kérdéseket?
2020. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
mi az anyád
2020. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak vizygákon hordtam magassarkút amúgy meg nem, mert nekem kényelmetlen. Szóval vizsga után, amint kiléptem a teremből az volt az első dolgom, hogy levettem.
2020. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem nyugszol. ÉS te is valamelyik lábszag-magassarkú stb. fetisiszta vagy. Ha ennyire erre gerjedsz vegyél magadnak te is magassarkút és járjál abban, próbáld ki stb. Nem te leszel az egyetlen aki ezt teszi.


Én nem vagyok ennek ennyire rajongója, hogy minden gondolatom ez legyen. Sőt sok magassarkú nem is tetszik, van amelyik undorítónak látom (uagynígy a lábszagot is). Van ami viszont igen. De nem erre gerjedek, csak simán szeretem. És én vettem magamnak és elég gyakran hordom is. Néha megbámulnak, beszólnak de pont nem érdekel, mert jól esik hordani, még akkor is ha hetero férfi vagyok. Van néhány amelyik szuper. Mégse írok ki ide 2 naponta valami idétlen kérdést.

2020. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A józsefvárosi piacon. És vettem rajta 30 kilónyi paradicsomot.

Az eladó is díjazta, mert azt mondta, hogy a legkedvesebb elfoglaltsága, hogy ezeket az út porának alaposan megárnyékozott lábbeliket meg szokta főzni levesnek, - minél porosabb, homokosabb és mocskosabb, - nem mellesleg minél magasabb a tűsarka, annál jobb. Az orvos mondta, ez a legjobb ellenszer a cipőfétis gyógyítására, így napi szinten alkalmazza. Így a stádiuma 40 év után már csak középsúlyos.

2020. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!