Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mehet-e iskolába a diák, ha...

Mehet-e iskolába a diák, ha aug 31-én jön haza horvátországi nyaralásból? Ha szept 1-én jönne haza nem mehetne!

Figyelt kérdés

A kérdésem joga van-e a diáknak iskolai közösségbe menni, ha épp aug 31-én ér haza a horvát tengerpartról? Ami tán egész Európa legfertőzöttebb területe

Azért nonszensz az egész, mert ha csak 1 nappal később jönne, nem mehetne. Nem lenne hozzá joga, kötelező 2 hetes karantén várna rá.

de így nem kell mennie karanténba (elvégre nem 1-én jött) na de a közösség érdekében jobb ha nem megy 2 hétig suliba?

Na és persze az se lenne jó ha mégis bemenne aztán kiderülne esetleg igazolt Covid-os- és miatta vonnák karantén alá az egész iskolát. És akkor aztán senki se menne 2 hétig.


2020. aug. 25. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha az iskola arról tud és van egy csöpp eszük, az épület küszöbét se engedik nekik átlépni. Ha tud róla. Ha meg nem, akkor a diák / szülő felelőssége.
2020. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván nonszensz, de valahol meg kell húzni a határt.
2020. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
menjen vagy ne? igen vagy nem?
2020. aug. 25. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha zöld országából jössz mehetsz.
2020. aug. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Ha zöld országából jössz mehetsz."


ez igaz aug 31-ig szept 1-én már nem , mert a színezős osztályozás kivezetésre kerül épp szept 1-el. És déli országokra tilalom lesz (ld Horvát...)

Így a kérdésem áll.

2020. aug. 26. 07:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a sulit, de szerintem nem mehetsz majd
2020. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!