Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyenek lettek?Jó...

Szerintetek milyenek lettek?Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Barátom húga most megy 7.-be ès velem szeretett volna menni füzeteket,táskát/tolltartót stb. venni,szüleitől kapott 15 ezret hogy abból vegyük a dolgokat .“Különleges” füzeteket szeretett volna de most nem akartunk kiadni egyért 400-600 Ft-ot kiadni

(Táskát találtunk a tescoba 4500-èrt pedig azt hittük arra megy a pènz 3/4-e😂)



A lényeg az lenne hogy vettünk sima füzeteket (ami max 200 Ft)és én arra gondoltam hogy egy kis meglepi gyanánt így:


[link]


Megcsinálom neki őket(ez a 3 már kész)


Persze mèg be fogom borítani mert így nem a legjobb de

Vèlemèny arról hogy hogy néz ki?



2020. aug. 26. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egy tök jó. Egyedi
2020. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nagyon jó lett, főleg a cicás. :D


10 éve nekem is ilyen füzeteim(értelemszerűen más mintákkal, díszítéssel) voltak általános iskolában 7-8. osztályban.

2020. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól néznek ki,biztosan örülni fog neki.
2020. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik viszont azt a zöldet nem nagyom tudom kivenni de szerintem tök jók!
2020. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!