Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME mérnökinfo-ra járok!!...

BME mérnökinfo-ra járok!! Szeretitek, mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
18F

2020. aug. 27. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Első két év horror; a tanulótársaimmal sok-sok hetet éjszakáztunk végig a szorgalmi időszakokban. Később, ahogy már specializálódsz sokkal jobb lesz; tanulhatsz neked tetsző tárgyakat a csökkent számú kötelező mellett illetve

jobban ráérsz saját projekteken is dolgozni. Opcionálisan ilyenkor, a vége felé már akár egy gyakornoki munkát is bevállalhatsz.


Szeretem-e?

Utolsó másfél év miatt igen, az az ami szerintem igazán elindít az úton szakmai szempontból, előtte ki sem látszol az alapozó tárgyakból. A BME ezen kívül ingyenes nyelvtanulást illetve sportolást ajánl, ami szerintem egy nagyon klassz dolog. Az infón belül továbbá van egy szűk réteg fiatal oktató, akik igenis törekednek, hogy world class színvonalon tartsák az óráikat, ez általában nem jellemző a suli egészére az az igazság.

2020. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!

A kérdésben elírtam: nem járok, hanem járók.

2020. aug. 29. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!