Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek egytemre, de nem...

Felvettek egytemre, de nem arra a szakra, amit szerettem volna, mert az nem indult. Megtehetem azt, hogy most passzív félévvel indítok, februárban újra jelentkezem és ha felvesznek, akkor erről kiíratkozom? Ilyet lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerűbb ha be se iratkozol ide.
2020. aug. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam, hogy ha esetleg megint nem indul a szak, amit szeretnék, akkor ezt elkezdeném. Lehet ilyet?
2020. aug. 28. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, de csak két passzív féléved van és pazarlod őket. Továbbá ha ezt a szakot nem akarod csinálni akkor úgyis csak bulizni fogsz bukott vizsgákkal, mert az szokott lenni. Egyetértek az elsővel, próbáld jövőre, addig vagy menj melózni és szerezz egy kis pénzt, vagy tanulj olyat önszorgalomból, ami érdekel.
2020. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem fogok bulizni, nem vagyok már 20 éves, levelezőre jelentkeztem. Gyed-en vagyok a kisfiammal. Van már egy diplomám, van munkahelyem is, csak szeretnék több lábon állni, ezért gondoltam, hogy tanulnék még valamit.
2020. aug. 28. 09:29
 5/5 Laylah ***** válasza:
Első félévet nem lehet passzívra tenni. Egyébként nem két félévet lehet összesen passzívra rakni, hanem EGYMÁS UTÁN két félévet lehet passziváltatni.
2020. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!