Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1. Kivel akarnak végezni? ...

Jázmin6767 kérdése:

1. Kivel akarnak végezni? 2. Kit küldenek megfilgyelni a sereget 3. Ki az a férfi, aki megsebzett f6. Ki raboskodik a héttoronyba? ejet a patakba mossa?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudnátok segíteni ? Köszi előre is
2020. aug. 28. 15:18
 1/6 A kérdező kommentje:

1. Kivel akarnak végezni?

2. Kit küldenek megfilgyelni a sereget

3. Ki az a férfi, aki megsebzett fejet a patakba mossa?

4. Ki támadott rájuk?

5. Kik élték túl a harcot?

6. Ki raboskodik a héttoronyba?

7. Ki indul el a török Bálint kiszabaditására? Ezt meg válaszoltam

8. Hogy csatlakozik hozzájuk Sárközi?

9. Hol lakik Bornemisza házaspár?

10. Jumurzsák mi felől érdeklődik éváéknál?

11. Kik janicsárok?

12. Kik szpáhik?

13. Kivel beszélget Gergely egy este bizalmasan a várvédők közül?

14. Mi volt a hegedűs büntetése?

2020. aug. 28. 15:18
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez fölött az összes kérdésem
2020. aug. 28. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden kérdésedre megtalálod a választ Gárdonyi Géza: Egri csillagok című regényében.
2020. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ugye tudod, hogy 11 évesen nem lehet ide írni. Amúgy meg olvasd el.
2020. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Ne velünk irasd már meg az olvasónaplódat, te szerencsétlen nyomorék :D Szívből kívánom, hogy valaki kamuválaszokat diktáljon neked, te meg lejárasd magad egy életre a tanáraid előtt.
2020. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fúj, de gyűlöltem ezt a könyvet, én sem olvastam ki, még a filmen is elaludtam, pedig nagy irodalom őrült vagyok.

A rövidítést olvasd el, abból meg fogsz tudni néhány dolgot, aztán vedd hozzá a filmet(ami nagyon nagyon unalmas, szóval nem biztos, hogy egyben végig fogod bírni nézni, én háromszor ültem neki megnézni). Jegyzetelj is a filmből, úgy hátha nem alszol el rajta, vagy nem kalandoznak el a gondolataid. Ha ezek után is van 1-2 kérdés, ami megválaszolatlan, akkor azt írd ki ide, de a teljes olvasónapló kérdéssort ne tedd fel, mert ennyi időt senki nem fog rászánni.

2020. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!