Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi és milyen lányok...

Mennyi és milyen lányok vannak a BME-n? Informatikai Karra megyek. Mennyire lehet a BME-n lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Érdekel a tapasztalatotok, mert azt hallottam, alig van lány, és az nem kedvezne az ismerkedési lehetőségeimnek, mert nem vagyok egy eljárogatós fajta.

2020. aug. 7. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát ne az infó karon akarj csajozni... én is infón végeztem, 25 főből 1 nő volt, ő sem az a tipikus szépség.
2020. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Kedveském, a VIK en nincs sok. Szerinted a nőknek minden álma a BME VIK? Mellesleg nincs informatikai kar. Villamosmérnöki és informatikai kar van. Mondjuk a GPK-n is alig van lány. GTK-n sok van. Mondjuk a Q épületben kereshetsz egy GTK-s csajt magadnak.
2020. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Tudom, hogy VIK, csak az egyszerűség kedvéért írtam úgy. Köszi a választ.
2020. aug. 7. 20:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sok lány ismerősöm megy idén BME-re (pont a mérnökinfó, gépészet szakokra...), és egész csinosak is kinézetre, szóval hajrá. :)
2020. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Hát a lányokat sajna ez a terület nem igazán érdekli. Nyilván tudod a karod nevét, csak bele akartam kötni. ELTE BTK-n jobban tudnál csajozni a társaiddal. Van ami nem sok lányt érdekel. Viszont ne ez legyen a fő bajod, hogy hol van sok nő. Tanulj olyat ami érdekel, ha sok a lány ha nem. Csajozz akkor máshol. Szerintem jó a VIK mint kar. Majd ha elvégzed akkor mesélheted a csajodnak, hogy mennyit szívtál ott. xD
2020. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Négyes ja, megy oda X mennyiségű csinos lány, máshova meg megy 10X.
2020. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Én is a VIK-re fogok járni és lány vagyok. Leszünk páran lányok, ahogy nézegettem az fb-s csoportot:)
2020. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó én is BME-s vagyok és nemrég beszéltem VIK es és GPK-s barátommal. Még meg is kérdeztem a lányok helyzetét. Nem túl fényes. Persze mennek oda lányok is, csak sokkal kevesebben mint mondjuk turizmus vendéglátásra. A legtöbb lány nem izgul ezekre a területekre, bár mindig mennek ők is oda. Ha a kérdezőnek ez lesz a legfőbb baja, akkor jó élete lesz!
2020. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
GPK-n azért több lány van mint VIK-en, és ott a szépségre se nagyon lehet panasz szerintem
2020. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a VIK en is lehetnek szép gólyák, csak ott kevesebb a lány és így kevesebb lehet szép. Fontosak az egyetemista lányok, viszont ha a kérdező álma a VIK, akkor ne az legyen a fő ok, hogy milyenek a lányok. Amúgy is közel lesz a GTK sokhoz. Ott aztán van dögivel.
2020. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!