Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 46 évesen szeretnék katona...

Ha 46 évesen szeretnék katona lenni az nevetséges?

Figyelt kérdés
Több velem egykorú ember is mosolyog amikor szóba kerül, hogy katonának szeretnék állni.Nem értem, hogy miért.A fizikumom kiválló mivel 15 éve már, hogy testépítéssel foglalkozom amatőr szinten.Megcsináltam már a fizikai alkalmasságit is ami szuperül sikerült.Szóval nem értem, hogy ezen mi olyan megdöbbentő.Szerintetek?

2020. aug. 28. 21:34
 1/6 anonim válasza:
85%

Szerintem nem az ötlet nevetséges, hanem te. 46 évesen itt siránkozol, mert kinevetnek...

Nőjj fel!

2020. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Max 35 eves kor ha jol tudom
2020. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
100%
Nem nevetséges, a tartalékosok nagy része ebből a korosztályból kerül ki.
2020. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Abszolút nem nevetséges, sőt. Nagyon sok veled egykorú meg idősebb bajtárs van. Jó hely a honvédség , én csak ajánlani tudom neked :) nem fogsz belőle meggazdagodni szerintem, de egész jól meg lehet élni a fizuból, meg a végzettséged szerint ha találsz jó beot (mondjuk altiszt-tiszti rfhoz rendelve) akkor már egész jó is tud lenni a pénz. Ha meg szerencsés vagy és kimész misszióba ott meg nagyon jó. Szóval hajrá, sok sikert neked! :)
2020. aug. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46 nőt ismerek, aki nemrég vonult be katonának. Túlélte a kiképzést, szereti. Hajrá! Felnőtt emberként pedig nem azzal kéne már foglalatoskodnod, hogy ki mit gondol.
2020. szept. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46 éves nőt*
2020. szept. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!