Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha nem íratkozom...

Mi van akkor, ha nem íratkozom be egyetemre? (lent)

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy, tantárgyakat felvettem, ösztöndíjat pályázatán, városi bérletet pályáztam, kollégiumba bekerültem, tehát kb az utolsó lépésig mindent megcsinált, de nem iratkozok be, mert meggondoltam magam. Akkor ezzel el is van intézve minden, vagy kell valamit csinálnom a felett kurzusokkal, ösztöndíjjal (persze tudom hogy nem utalják úgy hogy nem iratkoztam be), de hogy ezekkel kapcsolatban kellene tennem valamit vagy azzal hogy nem iratkozok be, minden veszik, és el is van rendezve?:D

2020. aug. 29. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Azzal, hogy nem iratkozol be, így törlődik minden, szóval nem kell tenned semmit.
2020. aug. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
ha jófej vagy, akkor beszólsz a koliba, hogy ne várjanak rád hónapokat, fölvehetnek mást a helyedre
2020. aug. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A tárgyakat elv le kell adni,vagy hát én tegnap leadtam,mert jelezte a rendszer amikor megpróbáltam passzívra állítani,hogy azt adjam le xd De gondolom enélkül sincs semmi,csak így legalább fel tudja venni más addig,akinek még kéne hely
2020. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Ha a kollégiumba szó nélkül nem költözöl be, pótdíjat kell fizetned.
2020. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Ja meg érdemes lenne szólni a tanulmányi osztálynak, hogy nem mész.

Hogy passzív félévre raknak vagy törölnek az már megállapodás kérdése.


De én rohadtul utálom az olyanokat, akik szarnak mások fejére.

Pl, ha nem jelentkezel ki, akkor vagy 2 hónapig fogják mondogatni az órák elején a neved a jelenléti ellenőrzésénél, drága perceket elvéve az egyetemi tanár, diákok tanulási idejéből.

2020. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem függő, nálunk ha felvettél tárgyat automatikusan beiratkoztatott.

Legtisztább ha a tanulmányi osztályon szólsz, hogy ki szeretnél iratkozni, és akkor téged se zaklatnak ők.

2020. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!