Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkezdődik az iskola kedden?...

Elkezdődik az iskola kedden? Vagy bejelentik, hogy mégsem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Mi is annyit tudunk, mint te.
2020. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Dolgok úgy állnak hogy szerencsére el fog indulni. Maradjon is így.

Üdv egy szakmunkás aki tavalyi tanévben érettségizett xd

2020. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Elkezdődik. Más kérdés, mennyi ideig fog tartani. Amilyen életszerűtlen szabályokat a gyerekeim sulijában hoztak, én csodálkoznék, ha az őszi szünetig kitartanának, de adja Isten, hogy ne legyen igazam.
2020. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Már 100001-szer el lett mondva,hogy hagyományosan/normálisan fog elindulni a tanév.
2020. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
96%
Igen, kedd előtt le kell fürödni s kulturáltan megjelenni másnap;)
2020. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
#4 Az egy dolog, hogy mit mondanak. Nálunk a gólyanap pár napja reggel kezdődött volna, és éjfélkor mondták le, már minden el volt pedig készülve. Bementünk az iskolába, és a portás azt mondja, hogy szinte óráról órára változik a terv, és nem tudnak semmit ők se. A pedagógusok is akkor értesültek a gólyanap elmaradásáról, mint mi. Szóval én már semmiben nem vagyok biztos, bármelyik váratlan pillanatban borulhat az egész. Most úgy néz ki, lesz évnyitó, de hogy mi lesz utána, az rejtély.
2020. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig 99,99% az esély hagyományosan fog indulni a suli. De az,hogy rá egy hétre mi lesz,az már más téma
2020. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem hagyományosan fog elindulni. Szünetekben kötelező lessz a maszk, meg lesz adva melyik osztály mikor lehet a zsibongòban, rendőrök felügyelnek. Más termébe nem mehetünk be. Apám azt mondta őszi szünetről már lehet nem megyünk vissza... én örülnék neki. Könnyebb volt a digitális oktatás
2020. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

A gyógypedagógus ismerősöm szerint őszi szünettől már távoktatás.

De az,hogy szept.elsején be kell menni,az fix

2020. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én idén leszek végzős, és nekünk azt mondták, hogy indul minden ahogy lenne, csak épp évnyitó ünnepély nélkül, maszk kötelező, más bejáraton mennek be a gyerekek tagozatonként, és mindent folyamatosan fertőtlenítenek. Szerintem max. 2 hétig fog ez így tartani, mert pénz sincs a tisztítószerekre (még papírt is mi vittünk, aztán egy idő után már nyomtatni se nyomtattak nekünk, mert elfogyott a tinta), és a gyerekek is nagyon hamar megelégelik majd ezt.
2020. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!