Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 9.-es matek felmérő, milyennek...

9.-es matek felmérő, milyennek képzeljem el?

Figyelt kérdés
Hali, most kezdem a 9. osztály és kiváncsi lennék arra, hogyan képzeljem el a matek szint felmérőt? Hány oldal, mennyire nehezek a kérdések. Nem tartom magamat matekból lángésznek, ezért kicsit tartok tőle. Mennyi időt adnak rá?

2020. aug. 30. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem központilag határozott, az adott iskola saját feladatot állít össze. Nem kell túlgondolni, 1-8. osztályos matematika feladatokból áll, és következmények nélkül a jelenlegi szinteteket méri fel.
2020. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk négy éve 10 oldalnyi volt, de 5-8. osztályos egyszerűbb/összetettebb feladatokat raktak bele. Két tanóránk volt rá és semmi tétje nem volt. Nem ez alapján osztották el a csoportot, csak a tanárt érdekelte, hogy kb az osztály milyen szinten áll.


Vigyél magaddal minden szükséges dolgot(pl számológép->igen használható a legtöbb helyen, vonalzó, körző )és akkor nem lesz baj.

2020. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 oldal? Te jó Isten. Nálunk egy A/4-es oldal volt, és nekem 80% lett, úgyhogy a jobb ANGOL csoportba kerültem MATEK felmérő szerint. Az enyém lett a legjobb, 10-11-ben meg bukásra álltam matekból, érettségin meg szóbelivel lett meg, általánosban meg versenyekre jártam. Kb ennyit erről. Gimiben derült ki, hogy hülye vagyok.
2020. aug. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Az a tíz A/4 oldal(mindkét felére írva) úgy volt annyi, hogy hagyott egy kis helyet(kb 2-3 cm)+ adottt lapot a feladatoknak és a teljes felsős matematikát lefedte. Az én volt matektanárom nem ismert határokat XD


#2

2020. aug. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Könnyű lesz,nyugi. Persze csak akkor ha vàgod az àltalànos matematikàt. Jó tanàcs:legyen nàlad vonalzó,és szàmológép (ha engedik hasznàlni). (Sosem tudhatod mikor kell)
2020. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!