Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tudom hogy...

Mit csináljak ha tudom hogy holnap dogát írunk, és kéne tanulni, de valahogy, , nem tudok, , tanulni, semmi kedvem hozzá, szomorú is vagyok, de ideges is vagyok mert félek hogy nem fogom tudni?

Figyelt kérdés

A negatív válaszoktól kíméljetek,kérlek

És köszönöm a szép válaszokat

Gyorsan írjatok,surgos



2018. ápr. 10. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Tanulj!
2018. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tanulsz, akkor nem is fogod tudni. De ha most erőt veszel magadon, rászánod ezt a pár órát, akkor nem lehet baj. Nyugodtan fogsz lefeküdni aludni azzal az érzéssel, hogy te mindent megtettél. :)
2018. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Milyen pozitív választ lehet adni valakinek, aki tudja, hogy a falnak rohan, teljes sebességgel, de nem tesz ellene semmit??? Te mit mondanál neki? Hogy húzza be a nyakát, mert nagyot fog csattanni?


Ha nem tanulsz, akkor nem fogod tudni és egyes lesz. Vagy max. kettes. Ha nem akarod tegyél ellene. Ha nem teszel ellene, akkor meg ne siránkozz! FELELŐSSÉGVÁLLALÁS!

2018. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!