Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kezditek a sulit ? Mit...

Hogy kezditek a sulit ? Mit vásároltok stb...Hogyan mentek suliba: milyen sminkbe, milyen ruhákba.. 😘 L

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez ugye nem komoly kérdés?
2020. aug. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
1 üveg whiskeyvel ;).
2020. aug. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Semmit nem vettem, van minden gimiből, most leszek végzős esti szakmán, szóval nem kell semmi, még tankönyvet se kaptunk/kapunk. Sminket nem tehetek, mert elég koszos a műhely, meg amúgy is kinek sminkelném ki magamat, az ötven éves osztálytársaimnak? :D Bírom őket amúgy.

Amit viszek majd(persze csak ha lesz suli, mert nekünk nem holnap kezdődik): Munkás ruha, munkás kesztyű, egy darab füzet, egy toll, zsebkendő, munkásbakancs, pénz buszra (nagyon messze van a suli).

2020. aug. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Nappali technikusin vagyok, így csak 5-6 füzetet és 10 tollat vettem. Felesleges több dolgot vennem, mert gyakorlati óráim lesznek legtöbbször. Ott úgyse írunk a füzetbe, ruha meg mindegy oda, csak kényelmes legyen és ne akadályozzon a munka közben. Emellett egy jó minőségű gumitalpas cipőt vettem a gyakorlati órára, mert oda célszerű ebben menni munkavédelmi szempontból. (9. óta azt mondják, ha valakit megráz az áram rúgjuk a kezét teljes erőből nem baj, ha teljes széttörik.)


Sminket nem használok, mert csak elmaszatolom amikor megtörlöm az arcomat és most maszk alatt nem nagyon látszana ki.

2020. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
3 toll, 10 füzet meg 2 doboz xanax.
2020. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Aludj tovább, Szépségem!
2020. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
94%

Hát igazából nyílván az ilyen tipik sulis cuccokat vásároltam meg. (füzetek, írószerek stb.)


Milyen ruha, milyen smink?!:

Hát sminknél korrektor szoktam használni, púdert, szempillaspirált és szájfényt.

Ruha valószínűleg mom jeans valami egyszerű felsővel/pólóval,csak a szokásos. 10.-es leszek egyébként.


16/l

2020. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted mit szoktak vásárolni? Talán ami egy iskolához kell.


Az iskolába meg nem strichelni mennek.

2020. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát álatalában amit szoktak vinni első nap táska,tolltartó,jegyzet füzet mert sok informáciot mondanak amit jobb leirni hogy ne felejsd el és ne zavarodj össze a sok információ hallatán, órarendet is amibe le diktálják az orákat.

Suliba kényelmes ruha a legmegfelelőbb tehát gatya polo kombo, haj vagy kiengedve vagy kivasalva, smink meg vekony tust szoktam huzni szempilla spiralal, meg max nude szemhejpuder, szajfeny vagy nude ruzs, kis bronzosito hogy legyen szinem, de persze suliba szolidan éppen csak ami frissé teszi az acbőrt és kiemeli ami szép az arcomon illetve még amit viszek mindenképp az a telo hogy elérjenek ne unatkozzak stb de nyilvan ami fontoss a suliba az eloirt tanszerek.

2020. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Tollat, füzetet vásároltam az iskolára, nem sminkkészletet. Egyébként miért gyk-zol hajnalban?
2020. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!