Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van jól bevált melltartó-lelőh...

Van jól bevált melltartó-lelőhelyetek? Hol vásároltok?

Figyelt kérdés
Én mindig a vékony szivaccsal bélelt (nem 2 centis golyóálló páncél, de nem is üt át rajta a mellbimbó), kellemes anyagú (nem csúszós, irritáló vagy izzasztó műszál), tartós melltartókat keresem, kis méretben (A vagy B kosár), lehetőleg 3000 ft alatt. Elvétve találok csak egy-egy olyat, ami megfelel a feltételeknek, és szépen formáz, kényelmes. Még nem találtam meg azt az üzletet vagy webshopot, ahol mindig találhatnék egy jó melltartót. Ti tudtok ilyet? Hol vásároltok?

2020. aug. 26. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a tezenisben szoktam venni, kicsit drágább, de néha vannak akciók pl. ha kettőt veszel akkor olcsóbb. A minőséggel én meg vagyok elégedve nagyon, A-ban általában van push up, B-ben van több amiben nincsen.
2020. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az összes melltartóm kikből vagy kínaikból van 2000-2500 ft
2020. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló igényekkel a Tezenisben szoktam vásárolni, ott mindig találok.
2020. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
H&M-ben és Tescoban szoktam:)
2020. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én New Yorkerben szeretek melltartót venni, mert ott tuti jó rám a D kosár, nem kell próbálni. Ja, és 3000 alatt simán találsz.
2020. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az Intimissimiben veszek B kosarast, de a Tezenis is jó. Sokáig a H&M-ben vettem, de néha egyes modellek közt nem egyformák a méretek, ráadásul hamar kinyúlt a hát része annak a fazonnak amit én hordtam.
2020. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a lidl-ben szoktam venni melltartókat, nekem eddig talán ez tetszik a legjobban ár-érték arányban.
2020. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egy voks a Tezenisre, szinte csak onnan vannak a melltartóim.
2020. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tényleg jónak tűnik a Tezenis, néztem a webshopjukat, leárazva szuper áron vannak.

Bár sajnos nem vagyok budapesti (60 kilométerre élek onnan, pár melltartóért nem mennék odáig), a webshopjukon meg olyan drága a kiszállítás, hogy nem éri meg. De ha valamikor más célból Bp-en járok, mindenképpen benézek egybe. A többi tippet is köszönöm!

2020. aug. 27. 12:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Az Intimissimi-nél, ha beregisztrálsz a klubtagságukra (ami semmibe nem kerül), akkor örök ingyen szállítást adnak. Szerintem a Tezenis-nél is így van.
2020. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!