Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdekel a festő mint szakma...

Érdekel a festő mint szakma (falak, szobák stb festése) lehet ezt nőként?

Figyelt kérdés
Szívesen kipróbálnám magamat benne, de nincs sok tapasztalatom. Ilyen munkákhoz kell képzettség vagy elég ha ügyesen dolgozik az ember? Mennyire nehéz fizikailag - pár hónapig/évig bírható nőként is? (ha nem életem végéig akarom) Kitől lehet megtanulni a szakmát, vagy okj?

2020. aug. 31. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Tilos...
2020. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Segédmunkás lehetsz, bár női burkolóként írom, hogy nem fogsz kelleni segédnek nőként. Dolgozhatsz festőként, érdemes kijárni az iskolát, ha még soha nem dolgoztàl benne, akkor a két évest javaslom, ha van benne tapasztalatod, akkor elég a gyorsított. Idén három nő végzett felnőtt festőin, szóval nem olyan ritka, mint a burkoló vagy a kőműves nő, bár nem én vagyok az egyetlen a szakmában, nyilván.

Ha van még kérdésed írj!

2020. szept. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!