Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogot szeretnék tanulni...

Jogot szeretnék tanulni jövőre, hogyan fejlesszem magam addig?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam elég müveltnek, szeretném ha feltudnám venni a versenyt majd a többiekkel.Bármilyen könyvet vagy videót ajánlotok,megköszönöm.

2020. szept. 1. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg helyesen írni, ez a minimum. A többi részletkérdés.
2020. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem készültem külön. Nézz meg pár klasszikus joggal kapcsolatos filmet,bár sok előnyöd nem lesz belőle (tekintettel, hogy mind amerikai, az angolszász jogrendszer pedig más).


Ha művelődni szeretnél olvass könyveket, hallgass klasszikus zenét, nézz rövid dokumentumfilmeket festményekről, művészekről.

2020. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
pl. Földi-Hamza: A római jog története és institúciói 🙂
2020. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Földi-Hamzával ráérsz szeptembertől szenvedni. Addig pihenj egyszerűbb irodalommal és foglalkozz mással! Én most kezdem a harmadikat és a nyáron Bukowskit, Hemingway-t és Murakamit olvastam. Sokkal felüdítőbb egy kemény vizsgaidőszak után ilyet olvasni.
2020. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!