Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi koli bekoltozes?

Egyetemi koli bekoltozes?

Figyelt kérdés

Most leszek elsos, es kiirtak a kolim csoportjaba hogy ne vigyunk sok mindent, hogy gyors legyen a bepakolas.

Atvalogattam a dolgaimat es amik tényleg nem fontosak (szerintem) azok kikerultek, de meg igy is sokanak tunik.

Ha viszek egy utazo taskat, egy kozepes borondot, egy nagyobb bevásárlótaskat, egy dobozt, meg még egy kisebb zacskonyi dolgot akkor szólnak a koliban hogy ez sok vagy ilyesmi? 😂


Lehet tok hülye kérdés, de nagyon tanacstalan vagyok:/



#egyetem #kollégium #Bekoltozes
2020. szept. 2. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy szólnának. Maximum annyi lesz, hogy kicsit több cuccal kell majd pakolnod, ha ki kell költözni. Én is ennyi cuccot viszek. 😀😁
2020. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Annyi cuccot vigyél, amennyire feltétlenül szükséged van. Azt már te döntöd el, hogy ez mennyi, van, aki boldogan elvan egy fogkefével és van olyan is, aki nem tudja nélkülözni a 3 takaróját és 120 plüssállatkáját. Azért javasolják sok helyen, hogy ne most vigyünk egy teherautónyi cuccot, ha nem muszáj, mert csak mi fogunk vele sz#pni, ha megint arra kerül a sor, hogy egyik napról a másikra haza kell cuccolni mindent.
2020. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Valo szinü haza cucoltatnak 2het mulva tudod virus

Am tenyleg sok cucot vinnel szerintem

2020. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ezt írták, de ugyanazt viszem mint mindig. Az nem kevés, de most őszintén, mégis mit hagynék otthon? Jó, van olyan aki tényleg visz magával matractól kezdve, polcon át, a szobabicikliig mindent és ilyen szinten én sem pakolnék be, de a többség szerintem tényleg azt viszi, amire szüksége van. Hiába foglal sok helyet vagy tart tovább bepakolni, ha az ember viszi a mikrót, ágyneműt, étkészletet, fürdőszobaszőnyeget, takarítószereket, lámpát stb., nem fogod otthon hagyni azt, amire szükséged van. Ráadásul úgy, hogy nem tudod meddig maradsz, mert lehet kèt hét után hazaküldenek, de lehet hónapokig ott ülsz majd és akkor nem mered bevinni a mikrót stb., mert mi lesz ha...
2020. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😄 akkor nem fogok ezen problemazni en sem:)
2020. szept. 3. 08:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Alap esetben én mindent vinnék, amire normál esetben igényt tartok,de most.... Én ugyan nem vagyok kolis, de a többiektől tudom, hogy már ment a körüzenet, hogy a hétvégi beköltözésre lehetőleg csak a legszükségesebbeket vigyék, mert lehet megint jön majd a nagy kiköltözés.

Őszintén szólva nagyon sajnállak titeket kolisokat :( . Ez a bizonytalanság idegőrlő lehet.

Előző félévben se értettem, hogy akiknek tényleg nincs hol lakni, azokat miért tették ki ?

Persze, védekezni kell a vírus ellen, de nem gondolom, hogy ez lenne a helyes megoldás....

2020. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!