Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szöveg értést hogy lehet...

A szöveg értést hogy lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés

Ma a tanár beszélt a hátrányos helyzetű tanulókról és én minden tan tárgyból az vagyok.

Na most, megtudtam h ha nem tudok figyelni a töri szövegre akkor az szövegértési probléma és kéne róla papír. De ha lehet fejleszteni, akkor inkább nem engedném el magam és fejleszteném.

Idék kis érettségi lesz töriből és arra is kéne.


2020. szept. 3. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz figyelni? Elkalandoznak a gondolataid? Nem érted a szöveget? Mennyit szoktàl olvasni?
2020. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyszer csak azt veszem észre h nem értem mit olvasok. Csak olvadom a betűket, de vhol máshol jár a gondolatom.
2020. szept. 3. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor nem hiszem hogy magával a szövegértéssel lenne baj, hanem inkább a koncentrációs képességeddel. Rövidebb szövegekkel is ez van? Próbáld ki azt, hogy 1 percig olvasol csak (ha nem megy fél percig) és utána pihensz 2 percig. Vagy ameddig szeretnél. Az elég idő ahhoz, hogy ne kalandozz el és lásd, hogy mivel van baj.
2020. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!