Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért megy nehezen a tanulás,...

Miért megy nehezen a tanulás, és milyen megoldás van erre?

Figyelt kérdés

A problémám pooofon egyszerű, de még is nagy. Egyszerűen képtelen vagyok koncentrálni. Ahányszor leülök a könyv fölé elkezdek bambulni és máris eltelt 10 perc minden más eszembe van legyen az tényleg bármi de nem az amit tanulni akarok és így ezzel a problémával szó szerint lehetetlenné válik a tanulás. Középiskolában kihúztam ezt megírtam mindent úgy ahogy tudtam kb 3as érettségik születtek de most hogy szeretnék esetleg egy emelt szintű történelem érettségit,nem fog a tanulás sehogyse. Valakinek volt hasonló problémája? ADHD Lehet a háttérbe vagy ez már túlgondolás?


Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2020. szept. 3. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
83%

Hát, te simán csak álmodozó, túl kreatív vagy és lebénít az, hogy olyan fszágokkal kell foglalkoznod, ami urvára nem érdekel.


Nem tudsz ellene tenni semmit, én sem tudtam. Fogadd el így magad, ne görcsölj, próbálj meg úgy hozzáállni, hogy amennyit tudsz megtanulsz valahogy és tovább lépsz a sulin. Egyszerűen neméri meg belepusztulni. Azok meg akik, csak úgy fossák a tudást kívülről sokkal kevésbé kreatív aggyal vannak megáldva mint Te. Ők azt szeretik, ha megmondják nekik mit és hogyan gondoljanak.


Az ADHD-t meg felejtsd el, ha csak az összes főbb tünete valóban nem jellemző rád, de sztem nem.

2020. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!