Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematika érettségi feladatso...

Matematika érettségi feladatsorokat milyen oldalakon találok?

Figyelt kérdés
Kerestem a neten,de Sehol nem találtam olyan oldalt,ahol lennének kidolgozva érettségi feladatsorok,akár régebbiek vagy csak mintafeladatsorok.Olyat keresek ahol nem csak a végeredmény van leírva,hanem meg tudom nézni,hogy hogyan kell megoldani lépésről lépésre.Tud valaki ilyet?

2016. okt. 2. 11:07
 1/4 s55 ***** válasza:

[link]

Itt fenn van minden érettségi. (kiválasztod a szintet, aztán a matek időpontját, aztán matematika javítási útmutató)

2016. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Halál komolyan kérdezem, hogy kerested a neten? Mert ha beírod a Google keresőbe, hogy "matematika érettségi", az első (nem hirdetés) találat az az oktatas.hu azon aloldala, ami tartalmazza 2005 óta az összes érettségi feladatsort mindkét szinten megoldókulcsokkal együtt.
2016. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Részletesen leírva ott sem találtam.A megoldókulcsban csak a végeredmény van leírva.Azért köszönöm a válaszokat.
2016. okt. 3. 22:28
 4/4 s55 ***** válasza:
Ennél részletesebben nem kell leírni, ugyanis ott van mellette hogy pontosan mire adnak pontot.
2016. okt. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!