Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallgatói jogviszony megszünte...

Hallgatói jogviszony megszüntetése?

Figyelt kérdés

Felvettek a nyár folyamán Pécsre, azonban szeretném megszüntetni a jogviszonyom, mert mégis másképp gondolom ezt az egészet. Mivel még nem jártam egy órára sem (hétfőn indul a tanév), nem kell kifizetnem ezért semmit?

Hol tudom ezt megtenni?


2020. szept. 4. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

2 félév befejezése után kell csak visszafizetni az állami támogatást.


A kar oldalán kell lennie a hallgatói résznél egy olyannak, hogy dokumentumok vagy valami hasonló. Ott szoktak lenni az ilyen kérvények, de lehet, hogy a neptunon keresztül is lehet az ügyintézés résznél.

2020. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Neptunban erre nem találtam lehetőséget, és a kar honlapján sem találok hallgatói jogviszony megszüntetéséről szóló dokumentumot.
2020. szept. 4. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik kar?
2020. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bölcsészet - és Társadalomtudományi (BTK)


Találtam egy űrlapot Szak leadásának bejelentése címmel, de 2019-es.

2020. szept. 4. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az is jó. Menj be a TO-ra és kérdezd meg, hogy ez jó-e így!
2020. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2020. szept. 4. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy facebook-os BTK-s csoport, abban vannak kb. 300-an, ott is meg tudod kérdezni és biztos lesz vki aki tudja a választ.
2020. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!