Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha van egy katolikus...

Hogyha van egy katolikus iskola oda mehet olyan diák is aki nem hivő? Vagy nem?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mehet.
2020. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mehet, de tiszteletben kell tartania az ottani lelkiséget, illetve az ebből fakadó szabályokat.
2020. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Az attól függ, hajlandó-e misén részt venni. Az évet misével nyitják és zárják, és év közben is van néhány alkalom. Ettől még úgysem fogsz megtérni; ha sokat vagy garázsban, akkor sem lesz belőled autó.
2020. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mehet, persze. Én nem vagyok megekeresztelve(hívő vagyok ugyan, de nem a vallás miatt mentem abba a suliba), de felvettek.
2020. szept. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehet. Én amikor általános iskolába váltottam akkor katolikus iskolába mentem át úgyhogy pedig meg se vagyok még most se keresztelve. Hat évig tanultam ott, de elvárják, hogy tiszteletbe tarts a napi többszöri imát, a rendszeres templomba járást(minimum 1x havonta), hittan órán való aktív részvételt és a többi dolgot.
2020. szept. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se vagyok az. Megkeresztelkedtem és azóta se gyakorlom a vallást. Hittanra beülök, misékre is elmegyek, de ettől nem erősödik a hitem (vagy térek meg). Igazából ahogy észrevettem, az osztály elég jelentős hányada van ezzel hasonlóan, mint én, és gondolom, akkor az iskola többi részén is hasonló lehet az arany
2020. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!