Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most elkezdek tanulni van...

Ha most elkezdek tanulni van esélyem megírni az emelt bioszt és kémiát annyira, hogy felvegyenek SZTE-ÁOK-ra?

Figyelt kérdés
Az alapoktól indulnék napi több óra tanulással
2020. szept. 6. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint azért az alapoktól,mert eddig nem tanultad komolyabban? Háát, nem akarom elvenni a kedved, nekem nem menne... Nem is ment, másodjára vettek fel. De ez én vagyok.

Viszont mindenképpen ülj neki, mert lehet Neked összejön! Meg ha ne adj Isten mégsem sikerül, akkor sokkal egyszerűbb lesz felkészülni a javításra a két emeltből!

Úgyhogy nyomjad! Sok sikert!

2020. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna nyár elején nekiállni, de így is lehetséges, csak fárasztóbb lesz. Bár ha megint online oktatás lesz, azzal egy csomó időt meg tudsz spórolni, és azt tanulásra fordíthatod. Szóval neked még jól is jöhet.
2020. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, de otthagyom a szakomat.
2020. szept. 6. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor simán.

#1

2020. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!