Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki tejesen más...

Van olyan, aki tejesen más területről ment orvosira és mindent a legelejéről kellett kezdenie (tanulás, érettségik)? Lehetetlen vállalás lenne?

Figyelt kérdés
3 éve érettségiztem és addig egyáltalán nem merült fel bennem, hogy orvos szeretnék lenni vagy egyáltalán az egészségügyben szeretnék dolgozni. Bölcsészettudományi karon tanultam tovább és azóta mással egyáltalán nem is foglalkoztam, de az elmúlt években elkezdtem szemezgetni az orvosival. Csak középszinten tanultam kémiát, biológiát, fizikát és ötös voltam mindegyikből, de ez is már 3 éve. Tehát már nagyjából teljesen az elejéről kellene kezdenem az egészet. Attól alapvetően nem félek, hogy sok a tanulnivaló, nehéz, kemény, hosszú távú elköteleződés stb., mert ezzel soha nem volt problémám, sőt a BTK után kifejezetten erre vágyom :D Viszont így már teljesen más mintha még gimis lennék, hiszen két emelt érettségit is kellene szereznem és minderre egyénileg kellene felkészülnöm. Lehetetlen vállalás lenne ez részemről, vagy van rá reális esély, hogy összejönne?
2020. szept. 6. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán meglehet.
2020. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!