Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A többlet pont a gyermek...

A többlet pont a gyermek vállalásra a gyermek még születésétől jár?

Figyelt kérdés

Jelenleg érettségizem és állapotos vagyok..Másodszor próbálkozunk babával ..

Az első meghalt 8hetesen a pocakban:'( Szeretnék tovább tanulni de nem vagyok hátrányos helyzetű sem kisebbségi,hogy +100pontot kapjak:\

Levelező tagozatra szeretnék menni a gyerek vállalás miatt.. Amennyiben a picinek baja esne is jár az 50 többlet pont?


2016. máj. 11. 15:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

"Amennyiben a picinek baja esne is jár az 50 többlet pont?" Lényeg a plusz pont!!! Nagyon gáz ez a kérdés!

Először tanulni kellene, munkát szerezni és utána gyereket szülni!

2016. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem a plusz pont a lényeg hanem hogy a levelező pontszáma magasabb és mivel szeretnénk picit minden képpen oda szeretnék menni. Nappalira felvennének de nem is szeretnék oda menni
2016. máj. 11. 15:13
 3/20 A kérdező kommentje:
Mellesleg az egyéni döntésem mire vágyom a párommal :)
2016. máj. 11. 15:16
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagy hátrányos helyzetű sem kisebbségi,hogy 100 plussz pontot kapj??? Ezek szerint valami kiemelkedő tehetség sem vagy,ha inkább gyereket gyártasz + 50pontért,ahelyett,hogy tanulnál rendesen az érettségire,nylevvizsgára!

Fúúú ez a kérdés...kiverte a biztosítékot!

2016. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja és mivel egy picit elvesztettem persze hogy megfordul a fejemben hogy mi van ha neki is ...:'(
2016. máj. 11. 15:17
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

Igen, a te egyéni döntésed, meg majd az én adóm lesz, amit segélyként megkapsz!

Egyébként melyik az az iskola ahol levelezőn magasabb a pontszám, mint nappalin?

2016. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem ítéletet kértem hanem választ:)
2016. máj. 11. 15:20
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Nagy kaland,felvesznek nappalira,már ha felvesznek és átkéred magad levelezőre.

Vagy egyéni tanrendet kérsz,esetleg előre hozott vizsgákat.

De ha sose tanultál még felsőoktatásban,akkor talán nem így kéne kezdeni.

2016. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Levelezőn akkor magasabb ha többen jelentkeztek mint nappalira és mivel a közelben nincs másik iskola így sok dolgozó oda jelentkezik
2016. máj. 11. 15:21
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
De milyen iskola az?
2016. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!