Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez jogos volt az oktatótól?

Ez jogos volt az oktatótól?

Figyelt kérdés

Okj tanfolyami vizsgán egy férfi tanár azt gondolta, hogy puskázok. Szoknyában voltam, és harisnyában, azt mondta ismeri már ezt a trükköt, és hogy húzzam fel a szoknyát ott helyben, legalább combközépig. Persze nem mentem bele, de nagyon megalázva éreztem magam. Ha puskáztam volna sem érezném ezt ilyen formában jogosnak, de így pláne.

Mondtam neki, hogy már nem vagyok kiskamasz, és tisztában vagyok vele, hogy ezt így nem lehet. Erre ő azt mondta, hogy menjek akkor ki a női mosdóba és majd egy tanárnő megnézi, hogy puskáztam-e vagy sem. Kénytelen-kelletlen belementem, persze utána egy bocsánatkérést sem kaptam.

Erre van valamilyen szabály egyébként? Vagy ez a."rendes" eljárás?


2020. szept. 8. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én simán jelenteném az igazgatónak, szakfelelősnek, vagy akármi tartozik tanfolyamhoz, hogy az oktató bepróbálkozott nálad, zaklatott. Mert a húzd fel a szoknyádat erősen az.
2020. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Panaszt kell tenned, és ki fogják vizsgálni.

Ha kiskamasz lennél, akkor sem utasíthatna arra, hogy húzd fel a szoknyádat.

2020. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kiskamaszt arra értettem egyébként, hogy ők még talán elhiszik, ha a tanár azt mondja, hogy ez így oké.
2020. szept. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!