Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri masszőrként tanulni...

Megéri masszőrként tanulni egy felnőtt oktatótól?

Figyelt kérdés
Rengeteget olvastam erről, van akinek bejött és milliókat keres, valakinek fel kellett adnia mert nem voltak kuncsaftjai. Tudom hogy ehhez kell egy vendég kör, és saját vállalkozásba szeretnék majd kezdeni, bár ez még a jövő, először szeretném elkezdeni tanulgatni, én egy felnőtt oktató masszőrtől szeretném megtanulni, megéri? 10-20 intenzív órás tanfolyam, vajon megtanít mindent ebben a pár órában? Nem egy masszázst szeretnék megtanulni, hanem több félét.

#masszázs #felnőtt oktató
2014. febr. 28. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

10-20 órában egyféle masszázsnak az alapjait tanulhatod meg.


Üdv: okleveles gyógymasszőr

2014. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de itt azt irja hogy pl a svéd masszázst vagy bambusz masszázst,cellulit stb. 20 óra alatt betanítja, lesz egy vizsga nála és megkapom róla a tanúsítványt, evvel én belekezdhetek? és meg tudja ezt tanítani? mert látom az okjs képzéseknél 2 év egy ilyen, vagy abba több féle masszázst tanítanak?
2014. febr. 28. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:

És drága?

Olyan gyorstalpalónak hangzik

2014. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem gyorstalpaló, nagyon olcsó 20-30 ezer ft egy féle masszázs.
2014. márc. 1. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:

gyerek oktatótól nehéz lenne... :))


állítólag nagyon telített a piac. Csak akkor élsz meg ha olyan egyéniség vagy akihez szívesen mennek az emberek, vagy tudsz valami olyat amit a többiek nem.

2014. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csak állítólag, gyakorlatilag is.


egy Bp-i masszőr.

2014. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A fogásokat megtanulhatod,de attól még nem fogsz tudni masszírozni.Sok-sok gyakorlás kell.
2014. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!